• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

Пам'ятка з дистанційного навчання для батьків

1. Щодня вранці вимірювати температуру дитині, стежити за станом його здоров'я. У разі появи ознак гострих респіраторних захворювань проконсультуватися з педіатром по телефону.

2. Звернути увагу дитини на обов'язкове дотримання санітарно-гігієнічних правил і не допускати перебування дітей у громадських місцях..

3. Для організації дистанційного навчання школа пропонує формат взаємодії з дитиною (телефон, електронна пошта, чат вайбер, телеграм ін.), платформу ( класрум та zoom ) і електронні освітні ресурси, навчальний матеріал - це підручники, відео уроки, додаткові джерела , тести, домашні завдання, способи організації зворотного зв'язку, а також розклад занять на кожен день.

4. Освітня організація буде вести щоденний облік відвідування та успішності учнів, які перебувають на дистанційному навчанні, і взаємодіяти з цього питання з батьками.

5. Необхідно враховувати обсяг часу для підготовки домашнього завдання з усіх предметів, який не повинен перевищувати в 2-3 класах 1,5 години, в 4-5 класах - 2 години, в 6-8 класах - 2,5 години, 9-11 класах - до 3,5 годин і пам'ятати, що дистанційне навчання передбачає вивчення нового матеріалу самостійно, використовуючи при цьому допомогу електронних ресурсів і частково вчителя, що також має означати витрати часу на навчальний процес.

6. Тривалість безперервного використання комп'ютера становить для учнів 1-2 класів не більше 20 хв., для 3-4 класів - не більше 25 хв., 5-6 класів - не більше 30 хв., 7-11 класів - не більше 35 хв.

7. Оцінки будуть виставлятися в журнал.

8. З навчальних предметів музика, фізична культура, образотворче мистецтво школам рекомендовано організувати проектну діяльність або вивчення теоретичних основ.

9. Необхідно організувати корисну зайнятість дітей. Спільна справа об'єднає та розважить. Організуйте разом руханку з дітьми.

10. У разі виникнення питань потрібно звертатися в телефонному режимі до класного керівника, директора школи.

Кiлькiсть переглядiв: 323

Коментарi